Reakcie zákazníkov

 Iveta K. | 50 rokov, Janíkovce

Od kedy som začala užívať kĺbovku Gelmodel prestali ma bolieť kĺby, ráno keď vstanem nebolí ma chrbtica. A čo je najlepšie na tom, že kĺbovka Gelmodel mi umožnila vstávať ráno s úsmevom. Doporučujem vyskúšať, pretože fakt Vás zbaví bolestí a nie je nič krajšie ako keď je človek usmiaty a nie skrivený a zamračený od bolesti.

 Rasťo M. | 27 rokov, Nitra

Po skúsenostiach s rôznymi kĺbovými výživami som vyskúšal Gelmodel Premium. Ako prvé ma prekvapila chuť, ktorá je oproti práškovým výživám výrazne lepšia. Tekutá forma bez nutnosti zarábania je výhodou. Po užití 3 fľašiek Gelmodelu Premium ma prestali bolieť kríže a ustúpili aj problémy s kolenom. Určite odporúčam.

 Ľuboš V. | 54 rokov, Bánovce

Čoraz častejšie som cítil bolesť kolien. Rozhodol som sa vyskúšať Gelmodel a noazaj prišla úľava. Od tej doby som ho začal používať pravidelne a som spokojný. Tekutá forma mi vyhovuje.

 Mária | 74 rokov, Trenčín

Gelmodel poznám už viac ako 20 rokov. V tom období som mala problémy s bedrovým kĺbom. Vďaka užívaniu tohto kolagénu sa mi zmiernili bolesti a dokázala som žiť. Nakoniec bola nevyhnutná operácia, kvôli mechanickému poškodeniu kĺba ale Gelmodel využívam stále aj počas môjho oddychu na dôchodku.